Morellato

8. 4. 2019

Morellato - neotřelý design a úžasné zpracování

Hravé, módní a velmi jemně propracované - takové jsou hodinky a šperky Morellato. Mimo to, že vynikají svým neotřelým designem, jsou také velice kvalitní a proto oblíbené po celém světě. Jejich tváří se stalo již mnoho známých osobností jako například Ben Affleck, Irina Shayk nebo Michelle Hunziker.

Kořeny této designové značky sahají až do roku 1930, kdy společnost založil   Giulio Morellato v Itálii ve městě Bologna. Dnes značka nabízí širokou nabídku šperků z chirurgické oceli a stříbra pro muže i ženy a také úchvatné hodinky. Svou poslední luxusní řadou, která nese název “šperky pro život”, Morellato oslovilo a zaujalo snad každého, kdo má dobrý vkus a rád se elegantně a vkusně vyjímá z řady každý den.

Prohlédněte si nabídku krásných hodinek, náušnic, náhrdelníků, prstenů, náramků či náramků DROPS z letošní kolekce a přidejte se mezi ty, kteří nosí luxusní značku Morellato.

Morellato DROPS

Dámský náramek MORELLATO z kolekce Drops je vyroben z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě. Náramek je doplněn přívěsky z kolekce Drops, které se dají jednotlivě přikoupit.

Náramky Morellato